Premiery książek na chomikuj.pl

Jak wiadomo maj jest miesiącem książki. A nawet wielu książek. Od wielu dziesięcioleci właśnie w maju odbywają się Międzynarodowe Targi Książki, na które wydawcy przygotowują zawsze wiele nowych tytułów.

Tradycja trwa do dziś, tyle że coraz częściej premiery gorących nowości mają miejsce niemal równocześnie na Tragach i… w pirackich serwisach, takich jak chomikuj.pl.

Informacja o najnowszej powieści E. Świętek na stronie wydawnictwa Replika
(źródło: replika.eu )

Wśród licznych majowych nowości w oczy rzuciła się nowa książka Edyty Świętek „Dom Lalek” wydawnictwa Replika. Oficjalna data premiery Wydawcy – 28 maja 2019 r. W serwisie chomikuj.pl – dostepna jest już tydzień później – 5 czerwca w promocyjnej cenie 0 (zero) złotych.

Nowości wydawnictw Replika i Muza na chomikuj.pl (źródło: chomikuj.pl )

Tego samego dnia premierę miała wydana przez uznane wydawnictwo MUZA najnowsza powieść Ryszarda Ćwirleja „Ostra jazda”. Premiera odbyła się równocześnie na stronie internetowej wydawnictwa i … portalu chomikuj.pl. Co prawda wydawca zapewne o tej „pomocy” nie wiedział, ale czego się nie robi dla popularyzacji literatury.

Premiera nowości wydawnictwa Muza (źródło: strona empik.com )

Nic dziwnego, że rynek reklamy w Internecie jest najszybciej rozwijającym się segmentem reklamy w Polsce w 2019 roku.

(KG)
Leave a Reply

Plagiat.pl

system antyplagiatowy


Plagiat.pl jest liderem rynku oprogramowania wspomagającego weryfikację oryginalności tekstu w Polsce i w Rumunii. Oferuje swoje rozwiązania uczelniom, wydawnictwom i indywidualnym użytkownikom.

Plagiat Szkoły

antyplagiat dla szkół

Plagiat Szkoły to produkt przeznaczony do sprawdzania pisemnych prac domowych uczniów. System dostarcza nauczycielowi dane umożliwiające stwierdzenie, czy praca domowa (wypracowanie, referat, prezentacja) została napisana samodzielnie.

Strike Plagiarism

Strike Plagiarism

Antyplagiatowa sieć mająca na celu ochronę własności intelektualnej i zapobieganie nieuprawnionym zapożyczeniom. Współpracujemy z 350 uczelniami na trzech kontynentach