Nie działa Darkwarez.pl – jedno z największych polskich forów pirackich

13 sierpnia 2018 roku przestała działać strona darkwarez.pl – jedno z najstarszych i największych polskich pirackich forów internetowych.

 

Według  dobrze poinformowanych źródeł zamkniecie darkwarez.pl ma związek z przegraniem przez właściciela strony, Remigiusza N., rozprawy odwoławczej przed sądem okręgowym w Olsztynie.

Jeszcze miesiąc temu admini darkwarez.pl apelowali o wyłączenie blokady reklam, z których utrzymywała się strona (źródło: darkwarez.pl)

Proces o naruszenie praw autorskich wytoczył mu właściciel kilku stron internetowych z treściami erotycznymi.  Nie po raz pierwszy producenci pornografii okazują się najskuteczniejszymi w zwalczaniu piractwa przedstawicielami rynku wydawniczego. Pozostaje mieć nadzieję, że strona zniknie na dobre. Skorzystali by na tym także wydawcy literatury i producenci filmów dla wszystkich
(KG)

 

 

 

Leave a Reply

Plagiat.pl

system antyplagiatowy


Plagiat.pl jest liderem rynku oprogramowania wspomagającego weryfikację oryginalności tekstu w Polsce i w Rumunii. Oferuje swoje rozwiązania uczelniom, wydawnictwom i indywidualnym użytkownikom.

Plagiat Szkoły

antyplagiat dla szkół

Plagiat Szkoły to produkt przeznaczony do sprawdzania pisemnych prac domowych uczniów. System dostarcza nauczycielowi dane umożliwiające stwierdzenie, czy praca domowa (wypracowanie, referat, prezentacja) została napisana samodzielnie.

Strike Plagiarism

Strike Plagiarism

Antyplagiatowa sieć mająca na celu ochronę własności intelektualnej i zapobieganie nieuprawnionym zapożyczeniom. Współpracujemy z 350 uczelniami na trzech kontynentach