Piracki serwis 5f.pl zawiesza działalność

W maju 2016 roku  piracki serwis 5fantastic.pl, prowadzony przez szczecińską spółkę o tej samej nazwie powrócił po dłuższej nieobecności  w unowocześnionej szacie graficznej i pod nową nazwą 5f.pl.  Nie zmieniła się tylko zawartość – ci sami użytkownicy udostępniali z naruszeniem prawa użytkownikom serwisu te same pliki  filmów, książek i muzyki.

 

strona główna serwisu 5f.pl. (źródło: Internet)

 

Dzisiaj, równo rok po starcie nowej wersji serwis przestał działać. Ot tak, bez podania powodu i żadnej informacji o przyszłości. Ciekawe, czy tym razem konkurent Chomikuj.pl zniknie na dobre.

KG

Leave a Reply

Plagiat.pl

system antyplagiatowy


Plagiat.pl jest liderem rynku oprogramowania wspomagającego weryfikację oryginalności tekstu w Polsce i w Rumunii. Oferuje swoje rozwiązania uczelniom, wydawnictwom i indywidualnym użytkownikom.

Plagiat Szkoły

antyplagiat dla szkół

Plagiat Szkoły to produkt przeznaczony do sprawdzania pisemnych prac domowych uczniów. System dostarcza nauczycielowi dane umożliwiające stwierdzenie, czy praca domowa (wypracowanie, referat, prezentacja) została napisana samodzielnie.

Strike Plagiarism

Strike Plagiarism

Antyplagiatowa sieć mająca na celu ochronę własności intelektualnej i zapobieganie nieuprawnionym zapożyczeniom. Współpracujemy z 350 uczelniami na trzech kontynentach